Praca

Aktualne oferty:

Zapraszamy do zespołu.

Centrum Zdrowia Psychicznego „Doctor Jan” specjalizuje się w świadczeniu kompleksowej opieki psychoterapeutycznej i psychiatrycznej dla naszych pacjentów. Poszukujemy zarówno osób rozpoczynających karierą w zawodową jak również doświadczonych specjalistów, którzy pomogą nam w dążeniu do zapewnienia najwyższej jakości opieki nad pacjentami z różnymi problemami zdrowia psychicznego.

Obowiązki:

  • Indywidualna terapia pacjentów.
  • Przeprowadzanie oceny i diagnozy pacjentów.
  • Opracowywanie planów leczenia i terapii.
  • Prowadzenie terapii grupowych, jeśli to konieczne.
  • Współpraca z innymi specjalistami w celu zapewnienia kompleksowej opieki.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie psychiatrii lub psychologii klinicznej.
  • Ukończony kurs specjalizacyjny z zakresu terapii psychologicznej lub psychoterapii.
  • Doświadczenie w pracy z pacjentami z różnymi zaburzeniami psychicznymi.
  • Umiejętność pracy z różnymi grupami wiekowymi.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i empatia.
  • Cierpliwość i zaangażowanie w pracę z pacjentami.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznym środowisku pracy.
  • Możliwość rozwijania zawodowych umiejętności.
  • Przyjazne środowisko pracy.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość dalszego szkolenia i rozwoju zawodowego.

Jeśli jesteś zainteresowany(a) tym stanowiskiem i spełniasz nasze wymagania, prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego na adres biuro@medonow.pl

Czekamy na Twoje zgłoszenie i nadzieję, że dołączysz do naszego zespołu w Centrum Zdrowia Psychicznego „Doctor Jan”.